Koncert Šumava na nohou 2016

Koncert Šumava na nohou 2016

Šumava na nohou pořádá 09. 07. 2016 od 19:00 v KD Cihelna ve Vimperku výjimečný koncert. Vystoupí na něm Ewa Farna, When It Rains a Lucky Brew. Výjimečný je v tom, že za peníze, které na vstupném utratíte, budou pořízeny věci pro Rozálku, Martinku, Kubíka, Daníka a Vládíka. Jsou to děti z Vimperka, Čkyně, Chluman, Klatov a Horšovského Týna, které mají závažné problémy s pohybem, komunikací, motorikou a mnohé další. Martinka potřebuje nový invalidní vozík. Rozálka tříkolku pro děti, které nemohou jezdit na kole. Daníka nepřijmou do školky bez speciální fixační sedačky. Kubíkovi ulevuje pohybová terapie, a proto by se mu hodil dlouhodobý pobyt v lázních. Vládíka čeká operace, na základě které se rozhodne, zda se mu bude hodit kočárek pro velké děti anebo chodítko.

Výtěžek z koncertu, který Šumava na nohou pořádá, bude věnován právě na zakoupení těchto věcí.

Vstupenky jsou již v předprodeji za 290,- Kč, v místě konání budou za 350 Kč. Informace o prodeji vstupenek jsou zveřejněny na našich webových a FB stránkách.

Už jste někdy pomohli tím, že jste vyprodali koncert? Jestli ne, tak do toho!

Všechny informace o Koncertu Šumava na nohou a jeho pořadatelích najdete na: www.sumavananohou.cz nebo na FB stránkách.

Koncert Šumava na nohou 2016

09. 07. 2016

KD Cihelna Vimperk

vystoupí EWA FARNA, WHEN IT RAINS, LUCKY BREW

pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka

Výtěžek z koncertu bude věnován na materiální pomoc dětem ze Šumavy, které trpí těžkými obtížemi s pohybem, komunikací, motorikou a mnoha dalšími. Proto naše obec tento projekt podporuje.

Sledujte www.sumavananohou.cz a facebookový profil Šumava na nohou.